PLANDEKI KONTENEROWE

Zapewnij swoim naczepom najwyższą ochronę i efektywność transportu dzięki naszym innowacyjnym plandekom o gramaturze 900g/m2. Nasze plandeki, wyposażone w rolki i klamry, rewolucyjnie ułatwiają szybki załadunek, rozładunek i zabezpieczenie towaru podczas każdego transportu.

Mechanizm zapinania plandeki do ramy naczepy za pomocą różnych typów klamer umożliwia błyskawiczne otwarcie całego boku, co zwiększa efektywność logistyki. Ściana boczna wykonana w całości z plandeki dodatkowo wzmacniana jest specjalnymi pasami. Te pasy nie tylko chronią przed ewentualnym rozdarcie plandeki w przypadku przesunięcia ładunku, ale także skutecznie zabezpieczają ładunek przed wypadnięciem podczas transportu.

Specjalizujemy się w produkcji plandek do naczep zasłonowych, wyposażonych w innowacyjne dachy przesuwane oraz posiadających regulowaną wysokość stelaża. Ponadto, oferujemy dostosowane do specyfikacji klienta dachy do naczep kurtynowych, zarówno na pierwszy montaż, jak i dla firm transportowych. Nasze plandeki kurtynowe są także wyposażane w taśmy odblaskowe zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, podnosząc poziom bezpieczeństwa na drodze.

Stosujemy różnorodne materiały plandekowe, obejmujące gramaturę od 620g/m2 do 680g/m2, a także innowacyjny materiał CARAPAX, zapewniając nie tylko trwałość, ale także elastyczność w dostosowywaniu się do różnych warunków transportu. Zaufaj nam jako ekspertom w dziedzinie plandek do naczep, dostarczającym rozwiązania, które łączą innowacyjność z bezpieczeństwem.

Stosujemy specjalistyczne materiały PCV odporne zarówno na trudne warunki atmosferyczne jak również na kontakt z wodą morską.

PLANDEKI - GRAFIKA REKLAMOWA

PLANDEKI KONTENEROWE - EKSPRESOWO I SOLIDNIE!

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ!

Do produkcji plandek używamy maszyn zgrzewających firmy LEISTER - czołowego producenta w tej branży.

Plandeka kontenerowaPLANDEKI KONTENEROWE spandor

Stosujemy najnowocześniejsze systemy zwijania Rolfix lub Planenroller oraz spandor umożliwiający właściwy naciąg plandeki.

PLANDEKI KONTENEROWE producent

KOMPONENTY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Materiały plandekowe firm Sattler, Heytex, Ferrari.

Plandeki kontenerowe

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są istotnym atutem firmy.

Producent plandek

CERTYFIKATY, STANDARDY

Boki Kurtynowe na życzenie Klienta są wykonywane zgodnie z normami DEKRA VA80-13TTP-50 oraz Daimler Load Securing 9.5 DIN EN 12641-2, DIN EN 12642 Code XL.

Produkcja plandek

Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł - wpłacony w całości.

WYCEŃ PLANDEKI SAMOCHODOWE!
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI 1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD tel.: +48 61 813-56-09