PLANDEKI KURTYNOWE

Boki naczepy zrobione są z materiału PCV o gramaturze 900g/m2, plandeka wyposażona jest w rolki i klamry ułatwiające szybki załadunek i rozładunek towaru a także jego zabezpieczenie podczas transportu. Plandeka zapinana jest do ramy naczepy za pomocą klamr różnego typu, co umożliwia szybkie otwarcie całego boku. Ściana boczna wykonana w całości z plandeki wzmocniona jest specjalnymi pasami, które w razie przesunięcia ładunku na naczepie nie spowodują jej rozdarcia jak również zabezpieczają ładunek przed wypadnięciem podczas transportu. Wykonujemy plandeki do naczep zasłonowych wyposażonych w dachy przesuwane oraz posiadających regulowaną wysokość stelaża. Specjalizujemy się również w produkcji dachów do naczep kurtynowych wg specyfikacji Klienta. Wykonujemy plandeki do dachów zarówno na pierwszy montaż jak również na potrzeby firm transportowych. Plandeki kurtynowe są wyposażane również w taśmę odblaskową zgodnie z wymaganiami Klienta. Stosujemy materiały plandekowe od 620 g/m2 do 680 g/m2 oraz materiał CARAPAX .

Opcjonalnie możemy wyposażyć plandekę w system zabezpieczenia przed kradzieżą za pomocą specjalnej siatki antywłamaniowej o różnej wielkości oczek.

PLANDEKI – GRAFIKA REKLAMOWA

PLANDEKI – EKSPRESOWO I SOLIDNIE!

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ!

Do produkcji plandek używamy maszyn zgrzewających firmy LEISTER – czołowego producenta w tej branży.

plandeki kurtynoweplandeka kurtynowa

Stosujemy najnowocześniejsze systemy zwijania Rolfix lub Planenroller oraz spandor umożliwiający właściwy naciąg plandeki.

plandeki kurtynowe

KOMPONENTY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Materiały plandekowe firm Sattler, Heytex, Ferrari.

plandeki kurtynowe producent

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są istotnym atutem firmy.

plandeki kurtynowe

CERTYFIKATY, STANDARDY

Boki Kurtynowe na życzenie Klienta są wykonywane zgodnie z normami DEKRA VA80-13TTP-50 oraz Daimler Load Securing 9.5 DIN EN 12641-2, DIN EN 12642 Code XL.

plandeka kurtynowa

Benedykt i Rafał Bródka „POL-PLAN” Zakład Produkcji Plandek Spółka Jawna
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5 800 000,- zł – wpłacony w całości.

WYCEŃ PLANDEKI SAMOCHODOWE!
CERTYFIKAT
ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI
1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +48 61 813-56-09